AUDIO ROZPRÁVKY PRE DETI

Vychutnajte si jedinečné, dobrodružné a napínavé audio rozprávky na počúvanie pre deti alebo ako rozprávky na dobrú noc.

Fantastické audio rozprávky pre detí online.

Dobrodružné a fantastické audio rozprávky na počúvanie pre deti. Audio plné dobrodružstiev, hrdinov a jedinečných rozprávok online, ktoré nájdete jedine na MAGICAL CAN. Ak sa vám nechce rozprávky čítať a chcete si spolu s deťmi oddýchnuť aj vy, rozprávky na počúvanie sú ideálne riešenie pre Vás aj vaše deti. Nechajte sa vtiahnuť do dobrodružnej rozprávky cez audio nahrávku a užívajte si ich počúvanie. Najlepšie rozprávky na dobrú noc sú od Magical Can.

Prečo audio rozprávky?

Zatvorte oči, predstavujte si a sústreďte sa na počúvanie. Nechajte plávať vašu fantáziu a fantáziu vašich detí. Audio rozprávky vás vtiahnu do deja, ktorý nemusíte vidieť, ale predstavovať si. Magické rozprávky na počúvanie na našom portály a v mobilnej aplikácií sľubujú jedinečný a dobrodružný zážitok.

Dobrodružstvo v každej rozprávke

Všetky rozprávky pre deti od Magical Can majú k dispozícii audio rozprávky. Pri každej rozprávke pre deti si môžete vybrať, či si chcete rozprávku čítať alebo siahnete radšej po audio nahrávke a sústredíte sa na počúvanie jej príbehu na dobrú noc alebo veselé popoludnie.

Tvoríme hrdinov

Magical Can ponúka úžasne príbehy, ale to nie je všetko. Tvoríme hrdinov! Originálny a jedineční hrdinovia, ktorí si získaju srdcia vašich deti. Motivujú a inšpirujú ich k dosiahnutiu vlastných snov a cieľov.

Vyskúšaj mobilnú aplikáciu a audio rozprávky pre deti môžeš pohodlne počúvať.

Pri každej rozprávke je aj audio nahrávka. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu do svojho telefónu a prehrávanie obľúbenej audio rozprávky bude jednoduché a fantastické.

Ak si rozprávky na dobrú noc v aplikácii pridáte do „knižnice“, môžete počúvať obľúbenú rozprávku alebo čítať jej text aj keď budete offline, napríklad v lietadle. Vaše deti budú cestovanie s aplikáciou Magical Can milovať.

Nečakaj, sťahuj a preži dobrodružstvo jedinečných hrdinov. Nudiť sa nebudeš. Navyše môžes sledovať neustále novinky a akcie, do ktorých sa môžeš zapájať a vyhrávať rôzne ceny.

Najnovšie fantastické audio rozprávky na počúvanie:

Audio rozprávky od Magical Can sú jedinečné a dobrodružne. Prinášajú hrdinov a fantastické príbehy.
Prostredníctvom audio nahrávky sa dostanete do deja a prežijete rozprávku so zatvorenými očami. Najlepšie rozprávky na dobrú noc nájdete v aplikácii Magical Can.

Kozmonauti v problémoch

Kozmonauti v problémoch

Trojica kozmonautov Alan, Michael a kapitánka Valentína sa vydali na vedeckú cestu k novej planéte, ktorá vykazovala sľubné známky pre život. Lenže Meteorický dážď...

Tália a Pegas

Tália a Pegas

Talia, zvedavé a dobrodružné dievča, sa vydáva na cestu, aby našla nový zdroj vody pre svoju vyprahnutú zem. Vedená babkinými rozprávkami objaví v skrytej jaskyni...

Mravec Hardy

Mravec Hardy

Zvedavý mravec Hardy rad objavuje veci, ktoré sú iné, ako tie bežné zo všedného dňa. Rád objavuje nové miesta a spoznáva nových priateľov. Jedného dňa bolo mravenisko...

Aké audio rozprávky nájdeš v mobilnej aplikácii?

Všetky naše rozprávky, ktoré nájdeš v mobilnej aplikácii, obsahujú aj audio rozprávky na počúvanie. Stačí si otvoriť rozprávku, ktorá ťa zaujala, a môžeš si vybrať, či si vypočuješ audio verziu a necháš sa unášať dejom, alebo si ju spolu s deťmi prečítaš.

Audio nahrávka funguje aj po zhasnutí obrazovky mobilného telefónu, vďaka čomu si môžeš vychutnať počúvanie rozprávky aj večer pri zaspávaní na dobrú noc.

Ak sa práve učíš cudzí jazyk, kdispozícii máme aj preklady do iných jazykov. V časti NASTAVENIA si môžeš prepínať jazyk, ktorý sa práve učíš.

Ak si želáš dostávať notifikácie o nových rozprávkach, a chceš byť prvý, ktor si ich vypočuje, tak v NASTAVENIACH si zaplni „hlásenie noviniek.