Mobilná aplikácia

Aplikácia, v ktorej nájdete rozprávky na dobrú noc plná pre všetky deti.

Čo vás čaká v mobilnej aplikácii
MAGICAL CAN?

Magical Can je aplikácia pre deti vo veku od 2 do 15 rokov.

Ponúka množstvo originálnych rozprávok pre detí, ktoré si môžete čítať alebo vypočuť ako audio rozprávku.

Po stiahnutí našej mobilnej aplikácie sa vám zobrazí zoznam všetkých rozprávok. Niektoré sú zadarmo, a môžete si vyskúšať čítanie, ako rozprávky na dobrú noc alebo počúvanie audio nahrávok. Ak sa vám rozprávky zapáčia a našu mobilnú aplikáciu si obľúbite, máte k dispozícii predplatiť si mesačné alebo ročné členstvo a získať prístup ku všetkým rozprávkam, ktoré mobilná aplikácia obsahuje.

Nečakaj, sťahuj aplikáciu. Nájdeš v nej aj rozprávky na dobrú noc úplne zadarmo 🙂

Fantastické
audio rozprávky

Audio rozprávky sú pre deti veľmi obľúbené. Deti ich počúvajú pred spaním alebo počas dňa, ak hľadajú dobrodružstvo, ktoré chcú prežiť na vlastnej koži a rozvíjať svoju predstavivosť.

Ak si displej mobilného telefónu zhasnete, audio rozprávka sa nevypne, a vaše deti môžu zaspávať s rozprávkou na dobrú noc. Je to príjemné, dobrodružné a zábavne.

Vyskúšajte mobilnú aplikáciu Magical Can. Nájdete v nej rozprávky, ktoré sú úplne zadarmo. A ak sa vám aplikácia a naše rozprávku zapáčia, môžete si aktivovať plné členstvo a využívať všetky rozprávka donekonečna a ešte … Veď to všetci poznáte 😊

Čítajte dobrodružne rozprávky na dobrú noc, ktoré sú skvelým dobrodružstvo pre deti.

Čítajte rozprávky na dobrú noc pohodlne

Ak radi čítate svojím deťom rozprávky na dobrú noc alebo len tak, počas dňa, keď sa chcete zabaviť, môžete využiť našu inteligentnú aplikáciu.

Čítanie s našou aplikáciou Magical Can je pohodlné. Môžete si nastaviť veľkosť textu, aká Vám vyhovuje a rovnako si viete nastaviť tmavé alebo svetlé pozadie.

Čítanie rozprávok deti rozvíja a s naším príbehmi nadobudnú vlastné sebavedomie. Pretože hrdinovia z našich rozprávok deti motivujú k dosahovaní ich vlastných cieľov.

Pridaj sa ešte dnes k našej komunite nadšených dobrodruhov 😊

Nečakaj, sťahuj aplikáciu. Nájdeš v nej aj rozprávky úplne zadarmo 🙂

Náhľad mobilnej aplikácie: