Nájdi 7 rozdielov

Zahraj sa. Nájdi 7 rozdielov medzi obrázkami.

Otestuj  svoj postreh. Podarí sa ti nájsť všetky rozdiely? 

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: kvapka vody, list v dolnej časti, liana v hornej časti, škrabanec na zadnej nohe, fúzy, hriva, mucha.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: v ľavo pribudol žralok, lebka nemá oko, na kolene je tetovanie, na ľavej ruke jazva, palec na pravej ruke, vlasy spod čapice, na ponožke chýba červený pás.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: n a trihlici pribudla malá minca, na zlatom rohu truhlici pribudli čierne bodky, pánty na truhličke nie sú rovnaké, v ľavo hore sa stratil jeden trčiací kameň, v ľavej časti pri kameni pribudol biely škrabanec, na truhličke pribudol škrabanec, v pravo dole pribudol nápis GOLD.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: vlk má paru z úst, jazva nad pravou labkou, v spodnej časti kamena je presklina navyše, v pozadi pribúdli stromy, v pozadi v ľavo pribúdli vtáci, v ľavej časti pribudol jeden kopec, vlk má jazyk.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: v ľavo hore je letiaca kométa, v pravo hore je odstránena žltá planéta, v pravo dole je kúsok trávy, na rakete zmizol názov ANNA, James má na sebe gombíky, okolo okna chýbajú skrutky, James ma na nohe šnúrku.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: oko, anténa, vtáci, dýza, ruka, plameň na hlave, škrabanec na boku.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: nadpis na konzerve, škrabanec na kozerve, škrabanec na planéte s prstencom, zelená planéta, v ľavo stratená hviezda, ufo,  v ľavo tri čiastočky.

Nenašiel si všetky rozdiely? Tu je mala nápoveda: v ľavo hore je planéta, na planéte Zem pribudol fľak, na čižme dievčaťa je gombík, v pravo dole pridol jeden kráter, pri ľavej nohe dievčaťa pribudol kráter, v pravo pod modrou žiarou pribúdla planéta, na spodnej časti šiat pribudol nápis MOON.